نمکدون - . مرد جذابی به نام نیک ویچیچ 👇 @nickvujicic . شاید برایتان جالب باشد که بدانید که نیک چطور حلقه ازدواج را به همسر خود داده است. نیک با استفاده از نبوغ و خلاقیت فوق العاده خود این کار را انجام داد. او به کانایی گفت که عزیزم می توانم دستت را ببوسم و حلقه ازدواج را که بین لبهای خود بود را وارد دست کانایی کرد. نمکدون - . مرد جذابی به نام نیک ویچیچ 👇 @nickvujicic . شاید برایتان جالب باشد که بدانید که نیک چطور حلقه ازدواج را به همسر خود داده است. نیک با استفاده از نبوغ و خلاقیت فوق العاده خود این کار را انجام داد. او به کانایی گفت که عزیزم می توانم دستت را ببوسم و حلقه ازدواج را که بین لبهای خود بود را وارد دست کانایی کرد. نمکدون - . مرد جذابی به نام نیک ویچیچ 👇 @nickvujicic . شاید برایتان جالب باشد که بدانید که نیک چطور حلقه ازدواج را به همسر خود داده است. نیک با استفاده از نبوغ و خلاقیت فوق العاده خود این کار را انجام داد. او به کانایی گفت که عزیزم می توانم دستت را ببوسم و حلقه ازدواج را که بین لبهای خود بود را وارد دست کانایی کرد.
. مرد جذابی به نام نیک ویچیچ 👇 @nickvujicic . شاید برایتان جالب باشد که بدانید که نیک چطور حلقه ازدواج را به همسر خود داده است. نیک با استفاده از نبوغ و خلاقیت فوق العاده خود این کار را انجام داد. او به کانایی گفت که عزیزم می توانم دستت را ببوسم و حلقه ازدواج را که بین لبهای خود بود را وارد دست کانایی کرد.
  • hmn.iranmanesh
    يادم رفت چى ميخواستم بگم!😂 🔴 جاى خالى رو با جملات دلخواه پر كنيد...(همشونو ميخونم) جا داره يه تشكر ويژه كنم از شماهايى كه همراهم بودين و مخصوصا كسايى كه حمايتم كردن. من تمام تلاشم رو كردم تا بتونم حتى شده براى يك ثانيه لبخند رو لباتون بيارم و هيچوقت ازتون هيچ چشمداشتى نداشتم ولى هميشه لطف شما شامل حالم بوده، چه از طريق كامنت و دايركت توو دنياى مجازى و چه توو دنياى واقعى و دعاهاتون رو واقعا احساس كردم؛ توو سال جديد تلاشم رو بيشتر خواهم كرد و خيلى خبرهاى خوبى در راهه و قراره كلى باهم بتركونيم😍 سالتون پر از خوبى و خوشى و سرشار از نشاط و آرامش و دلار😝 #خدايا شكرت بابت همه چى💙 #هومن_ايرانمنش
  • hmn.iranmanesh
    صحبت دوستانه با پدر😂 خب چيكار كنم خودش گفت مثل دوتا دوست حرف بزنيم😝 #هومن_ايرانمنش

برای ساخت این کلیپ زحمت های زیادی کشیده شده است، اگر از این ویدیو خوشتون اومده حتما پیج hassan_reyvandi را دنبال کنید